יין הסגולה

'לחיים'!

הברכה המסורתית 'לחיים', מקבלת משנה תוקף עם היין המיוחד של מרן הצדיק גדול הדור, רבי חיים קנייבסקי שליט"א. לחיים! ומה זה 'לחיים' אם לא בריאות? אם לא פרנסה? אם לא ילדים? אם לא חיים – כפשוטם?!

כולנו רוצים חיים, מתפללים לחיים, זועקים 'זכרנו לחיים' ומתחננים 'חתמנו בספר חיים טובים'. המתנה הגדולה מכל, מתנת החיים הכולל הכל – נמצאת בידיים שלך – לחיים!

בכל שנה בערב פסח, ביום ביעור חמץ, היום העמוס ביותר בשנה, נערכת בבני ברק בבית הכנסת 'לדרמן' סעודת סיום מיוחדת במינה, 'סיום' שיש אותו רק במקום אחד בעולם, ואשר עורך אותו גדול הדור בעצמו. בזמן הזה, מיד אחרי תפילת שחרית עם 'הנץ' החמה, בנוכחות קהל שגדל משנה לשנה, עורך גדול הדור סיום פרטי, מופלא ומקודש מאין כמותו: סיום של ש"ס בבלי וירושלמי גם יחד. מתכונת לימודים מורכבת ועמוסה שגדול הדור מקפיד עליה כעל בבת עינו, בכל יום מימות השנה – מביאה אותו אל הרגע הגדול הזה, המזוכך הזה, התמציתי מכל, המזוקק: הסיום… וכל העם רואים ומשתאים, רואים ומתרגשים, רואים ועוצרים נשימה.

בדקות הגורליות הללו בהן רבי חיים מתפלל על עצמו, על לימוד התורה שלו – היקר בעיניו מן החיים – הוא שותה 'לחיים', הוא מברך על היין המיוחד ביותר בעולם: יין הסיומים המפורסם.

את היין הזה בעצמו, במחווה נדירה של הוקרה, נתנה הרבנית קנייבסקי ע"ה ל'אות חיים', כדי שימזגו ממנו לכל תורם ותורם – – – – כדי להפיץ את הברכה הסגולית העצומה של רגעי ה'סיום' המקודשים לכל מי שיזכה!

בבתי ישראל רבים שיש את היין הזה הוא נמזג בחרדת קודש, טיפין טיפין, לכל תבשיל, לכל כוס-של-ברכה, לכל שיקוי מרפא, לכל שמחה… כי היין הזה מחולל נפלאות!!!!

יהודים רבים שקיבלו את יין הסגולה מתקשרים לארגון אות חיים ומעידים שזכו לישועה במציאת זיווג הגון פרנסה בריאות ועוד להלן חלק מהעדויות

פקידת עקרות

חמש שנים של ציפיה… חמש שנים של כאב בל יתואר. חמש שנים ארוכות כמו נצח. לאח שלו, שהתחתן אחריו, כבר יש תינוק. לאחותה שנישאה חצי שנה אחריה כבר יש שלושה ילדים. כל הזוגות הצעירים באים עמוסי ילדים וחבילות אל בית ההורים, ורק הידים שלהם ריקות. הבית שלהם עצוב. אין בכי של תינוק, אין עגלה ולול ודובי, אין טביעות אצבעות קטנטנות על השטיח ועל שמשות החלון. אפשר בכלל לתאר את ים הכאב, המסתער עליהם שוב ושוב ושוב? והאכזבות – – – כל טיפול חדש מביא ים של תקוות, שהופך עד מהרה לתל חרבות. הדמעות כבר מאחורי העיניים. אם מישהו היה מבטיח להם שהבשורה הטובה תבוא אי פעם! אף רופא לא מוכן להבטיח. טיפולים אחר טיפולים נכשלו. הם כבר היו בחו"ל, כבר שילמו הון עתק – – וכלום. מפח נפש!

לשבת אחת התארחו אצל ידידים. בשבת, מזג הידיד לכוסם כמה טיפות של 'יין הסיומים' המפורסם. אחר כך צייד אותם במעט מן היין, בצנצנת קטנה. "תשימו כל שבוע בכוס הקידוש", הוא אמר ואיחל וברך. "תקבלי על עצמך תוספת שבת, למען תחול הברכה", הוא הציע. ארבעה שבועות הם שתו מן היין – – ונושעו!!!!

פרנסה

"רק הלקוחות חסרים", אומר יעקב ונשען על עמוד השיש שלו. הוא צלם. הוא יודע היטב את מלאכתו. התמונות שהוא מוציא –אחת אחת. יפהפיות. גם הסכומים שהוא גובה סבירים בהחלט. אבל היוקר מאמיר, המחיה עולה הון, להחזיק את הסטודיו – צריך ממון רב. המכשור עולה הרבה. הקורסים שהוא לוקח כדי להיות הכי מעודכן בשוק – גם הם עולים כסף. הוא היה יכול להיות צלם מצליח, להרויח יפה למחייתו – אם רק היו באים לקוחות…

אבל הוא כבר מיואש. עמיתים למקצוע סוגרים. מצמצמים. "אין הרבה עבודה היום" הם אומרים. "לאנשים יש מצלמות טובות בבית. לא באים לצלם".

יום אחד, אולי מתוך יאוש, הוא מברך הגפן ועושה 'לחיים' על יין הסיומים. למחרת עוד פעם. טיפ-טיפה, לא יותר מזה. הוא מברך 'לחיים' ומכוון על הפרנסה. והנה, מתחילים להגיע… תחילה בטפטוף, ואחר כך בזרם. יש פרנסה, יש!!!

בריאות

"התוצאות האלה לא כל כך משמחות, בלשון המעטה" אומר הרופא ומביט בחומרה בדפים. הלב שלו שוקע. שוקע ושוקע ושוקע, והוא מרגיש איך צונח העולם על ראשו. "גם הכתמים האלה שיש על הגוף שלך, וגם הבדיקות… לצערי, אני לא רואה שיש לנו עוד תקווה שזה בכל זאת שלילי". מה זה 'חיובי' הוא יודע. ירחם השם. ניתוחים והקרנות וכימותרפיה. רק לא זה, רק לא זה! יש לו ילדים קטנים בבית… הוא כל כך רוצה לחיות!

"לחיים!" הוא אומר בדמעות בערב, ומוזג לעצמו טיפה מיין הסיומים. "לחיים!" הוא אומר למחרת לפני שיוצא אל בית החולים, לבדיקות מקיפות, ושותה עוד פעם. "לחיים!" הוא מברך אחרי שלוקחים ממנו את הדגימות, כבר בבית החולים. והכל נקי – – – הוא בריא!

יהודים יקרים

י שליח מיוחד יגיע אליכם עם יין הגולה של מרן ועוד מתנה וברכה נדירה לכל מי שיעזור לארגון אות חיים להציל ילדים במצוקה ולהחזקת התורה ויתרום 49 ש"ח לחודש למשך שנה בלבד
באנר שרת

יין הסגולה

יין הסגולה