baby

אין הרבה התרגשויות גדולות כאלה, כמו לקבל פני נשמה חדשה בבואה לעולם. ללא ספק, גם אתם נרגשים עכשיו, גם אתם מצפים. מסע ארוך בן חודשים רבים עומד להסתיים, ולהניח בחיקכם את האוצר הגדול ביותר בעולם: תינוק יהודי.
מטבע הדברים, גם חששות לא מעטים מתלווים אליכם בדרך
. הלידה הצפויה, הילד שיהיה בריא ושלם, ההתארגנות סביבו.. כל אלו הם שינויים גדולים, מלהיבים, מרגשים, וגם  – – – לא קלים!
אנו רוצים להקל עליכם את התהליך, עם סגולה בדוקה ללידה קלה.
אל תתנו למילים “סגולה להריון תקין ולידה קלה” להטעות אתכם. אין זו מסוג הסגולות המיסטיות של ‘אם לא יועיל לא יזיק’. פה מדובר על משהו אחר, ענק, עוצמתי, מוכח – סגולה עתיקה ונדירה!
זה התחיל, כאמור, לפני שנים רבות מאד, ומופיע בספרים הקדושים במפורש. סגולה להצלה מהרבה צרות וייסורים, ובעיקר – לאותם רגעים גדולים בהם באים חיים חדשים לעולם. זה קיבל תנופה אדירה בזכותה של הרבנית קנייבסקי  ע”ה, הצדקת הבלתי נשכחת, שבעצמה מילאה סירי ענק, ובמו ידיה הגישה את הסגולה הטעימה הזאת לאלפי אלפי נשים במשך עשרות שנים.

 ריבת האתרוגים של הרבנית קנייבסקי ע”ה
סיר עצום בגדלו נשפת על הכיריים בבית הרבנית קנייבסקי. היא בעצמה, במו ידיה, טרחה וקילפה ובישלה עשרות רבות של אתרוגי-מצווה, אתרוגים שברכו עליהם בחג הסוכות. בתוך הסיר שלה היו אתרוגיו של בעלה הדגול שליט”א רבי חיים קנייבסקי שליט”א, של אביה, להבדיל בין חיים לחיים, מרן רבי יוסף-שלום אליישיב זצ”ל, ועוד גדולי תורה, צדיקים ותלמידי חכמים רבים ששלחו במיוחד את האתרוגים שלהם אל הסיר המבעבע בבית הרבנית.

כמות עצומה של ריבה היתה שם, נארזת לתוך פיסות נייר-כסף קטנות, מגולגלות במסירות ועטופות בהקפדה. במקפיא שכנו זו לצד זו אלפי-אלפי מנות ריבה, והן נמסרו בתוספת תפילות וברכות לנשים שבאו אליה בדרכן לבית החולים, לבעלים שמיהרו מתוך חדרי הלידה אל הרבנית, כדי לקבל עבור נשותיהן את המרקחת, לשלחים מכל רחבי העולם שבאו לקבל עבור נשים מכל הזרמים, מכל החוגים והעדות. רופאים-מיילדים (!!!) ידועי שם מהארץ ומחו”ל החזיקו את הריבה הזו בהישג יד. כשמשהו השתבש…זה היה המפלט שכל כך הרבה פעמים הציל את המצב.

 מי שזכתה פעם אחת ללדת מתוך שמחה ואור, בזכות המרקחת  – שוב לא הסכימה ללדת בלעדיה.
ואין זה פלא… כמה תפילות נכנסו לתוך הסיר הזה! כמה ברכות, כמה קדושה, כמה מצוות! התוצאה כבר הפכה להיות סוד גלוי, ובחדרי היולדות בגוש דן וסביבותיו היו האחיות לוחשות ליולדת מתייסרת: במקום כאבים .צירים ואולי אפילו ניתוח, תנסי להשיג את ריבת אתרוגים של הרבנית…

זה עוזר, כדאי לך
לפני הרגעים הגדולים של חייך, כשתינוק חדש עומד להיוולד – השיגי גם את לעצמך את הסגולה המופלאה הזאת. סגולה להריון תקין ללידה קלה וטבעית, לילד בריא ושלם שנולד בשלום וללא מצוקה. אין אושר גדול יותר מלהגיע לחדר הלידה כשאת מצויידת בסגולה שתמיד עוזרת, ולקבל את התינוק שלך כשכולך מחייכת ודומעת מרוב התרגשות, ולא מתוך כאבים

אל תלכי ללדת בלי זה!
היום, הדרך להשיג את הסגולה המופלאה הזו עוברת ב’אות לחיים’. מתוך עמל לא יתואר השיגו ב’אות לחיים’ את אתרוגיהם של גדולי הדור, צדיקים, תלמידי חכמים ובעלי תפילה. מכל האתרוגים הללו נתבשלה מרקחת, בדיוק במתכון של הרבנית הבלתי נשכחת. צנצנת אישית מן הריבה הזאת (שעוזרת אגב לעוד שורה שלמה של ענינים)
etrog

כל התורם ל’אות חיים’ 36 שקלים לחודש למשך שנה שליח יגיע עד לביתו עם מרקחת ריבת אתרוגים
מבורכת בתוספת מתנה מיוחדת הכסף הזה, התרומה שלך, הולך לצדקה. היא תינתן לעוד ילד חסר
בית או חסר הורים חונך של ‘אות חיים’ חונך שיאיר את עולמו ויגרום לו לחוש באושר שהוא נולד
מחדש. התרומה שלך היא הביטוח שלך, שגם הילד שלך, זה הקטן שעומד להיוולד – יזכה ! לחיים
טובים ושמחים. זה הכסף ילך לצדקה,
ואת ותינוקך תכנסו בעזרת השם יחד לחיים טובים, ארוכים ולשלום.
לקבלת מרקחת ריבת אתרוגים
ולמסירת שמות לברכה ללידה קלה אצל מרן הצדיק הרב
קנייבסקי שליט”א

התקשרו עכשיו לארגון אות חיים

1-800-21-10-10
עפ”י הוראת רבנים ניתן לתרום מכספי מעשרות

באנר שרת אדום

סגולה להריון תקין ולידה קלה מהרבנית קניבסקי ריבת אתרוגים